דלתות עץ

דלתות עץ משמשות מזה שנים רבות הן כדלתות כניסה או דלתות פנים לבתי מגורים ובתי עסק רבים. דלתות עץ נידמה שהיו מאז ומעולם, אך בעוד שבעבר הרחוק יותר היה מדובר על דלת עץ חלקה וסטנדרטית, הרי שכיום אין כך הדבר וניתן לבחור דלתות עץ בעלות עיצובים וגוונים שונים עם או ללא שילובים של מתכת וזכוכית כחלק מעיצוב הדלת.

דלתות עץ לכניסה

דלתות עץ מעוצבות לכניסה לבית הן לא רק דלת אלא אמירה. הדלת הראשית היא תחילתו העיצובית של הבית והיא חייבת להשתלב עם פנים הבית והעיצוב שבו גם אם נידמה כי מדובר ביחידה נפרדת בעיניי רבים.

בחירה של דלת עץ רחבה ו\או גבוהה עם עיצובים או עיטורים מיוחדים וידית מפורזלת בצורה מיוחדת יקנו אמירה עיצובית ראשונית לכל מי שבא בשערי הבית. כל אלו לא מפחיתים מאיכות הנעילה של הדלת שכן כיום העיצוב אינו בא על חשבון האיכות הבטיחותית שעל הדלת להעניק ליושבי הבית. שלתות עץ מגיעות עם מנגנוני ביטחון מתקדמים והן מצופות בחומרים מעכבי בעירה ונגד מזיקים שונים.

דלתות עץ בחיפה

דלתות עץ לפנים הבית

גם חלקו של פנים הבית עבר שינוי בנושא דלתות החדרים השונים. דלתות עץ מעוצבות ובגוונים מותאמים לעיצוב הפנים של הבית הפכו נפוצות ביותר בעשור האחרון. מי שהבית שלהם על בסיס הצבע הלבן (סלון, כוורת, פינת אוכל וכו') יוכל לבחור בסט דלתות עץ לבנות עם עיטור קל לפנים הבית ואותו הדבר לכל מי שאוהב את הצבע השחור, הדובדבן וכן הלאה.

דלתות מעוצבות מוסיפות רבות למראה העיצובי הכללי של פנים הבית ולעתים משבח\יחות את ערכו בעשרות אלפי שקלים בעיניי המתבונן. אין כל ספק דל דלתות עץ הן פריט חשוב ביורת בתמהיל העיצובי של כל בית מן הפנים ומן החוץ.

 

CarolinaDoors

הדלתות מגיעות ברוחבים:
63 ס"מ (משקוף 70 ס"מ)
73 ס"מ (משקוף80 ס"מ)
83 ס"מ (משקוף 90 ס"מ)
93 ס"מ (משקוף 100 ס"מ)
ניתן להתאים לדלתות משקוף והלבשות מעץ אורן, לפי מידה .