דלתות ברזל

רבים בוחרים בשנים האחרונות לעבור מדלת עץ בכניסה לביתם אל דלת ברזל הנתפסת כיותר עמידה ומגוננת מאשר זו של העץ. דלתות ברזל הן לרוב כבדות יותר מאלו של העץ, חזקות יותר בפני פריצה של כוח וכוללות מערכות מיגון מתקדמות המאפשרות אטימה הרמטית של הבית בכניסה הראשית שלו.


דלתות ברזל הפכו לפופולאריות בעת האחרונה לא רק בשל יכולת המיגון שלהן, שכן אופציות מיגון איכותיות יש גם לסוגי דלתות אחרות. השינוי הוא בכך שדלתות ברזל רבות הפכו לדלתות מעוצבות המאפשרות לא רק להגן היטב על הבית אלא גם להפוך את הכניסה לבית לאמירה עיצובית ולשטח קבלת פנים מודרני ומזמין.


השינוי העיקרי הוא בכך שכיום קל לצבוע דלת כניסה מברזל בכל צבע שמתאים לנו, כך שהגוון יתאים לשאר הבית מבחינה חיצונית ואף מבחינה פנימית. נוסף על אלו אפשר כיום ליצור עיטורים על דלתות ברזל חיצוניות כך שיהיו בעלי מראה עיצובי מיוחד כבר בתבנית הבסיסית שלהם, וניתן כמובן גם לשלב דלת ברזל עם פלסטיק, עץ או זכוכית ליצירת יצירה עיצובית ברמה הגבוהה ביותר.


כל אלו הם כתוספת עיצובית כמובן ליכולת ההגנה של דלת ברזל הן ברמת החומר עצמו והן ברמת מנגנוני האבטחה המותקנים בה. כמו כן ניתן להזמין כיום דלתות ברזל בגדלים שונים, הן אלו הסטנדרטיים, הן כאלו הקרויים "אחד וחצי" והן דלתות ברזל כפולות ברוחבן ובעלות מראה של שער כניסה גדול ועוצמתי אל הבית.